Teslimat Koşulları


 Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslim adresinin Balıkesir/Bandırma'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş günü içinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Yoğunluk halinde bu sürelerde değişiklik yapma hakkı HYS AVM de saklıdır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından teslimat garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta olmamamsı durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

hysavm.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı verir. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda;

Ödemesinin internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4(Dört) en fazla 30(Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

60 Dk. Teslimat Koşulları

 Teslimat süresi bulunduğunuz bölgedeki mağaza stoğuna göre değişiklik gösterebilir. 60 dakikada teslimat 10:00 ile 18:30 arasında şehir içi ödemesi yapılmış ürünler için geçerlidir. Kurulum gerektiren ürünlerde teslimat servis tarafından yapıldığı için teslimat süreleri değişiklik gösterebilir.

HYS Mağazacılık AŞ. sözleşmesi şartlarıda dahil olmak üzere, site ve site uzantılarından mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.