HYS | Hakkımızda

Mağazalarımız

Tasarım, emek, tecrübe... Güney Marmara’ya yayılan Alışveriş Merkezi Mağazalarıyla HYS Her Yerde Seninle birlikte. Hayalindeki evinin içini tasarlarken, ihtiyaçlarını tasarımın gücü ile birleştiriyor. 40 yıldır edindiği sektördeki bilgi birikimini üretime yansıtarak tecrübesini tasarıma aktarıyor. Müşteri ihtiyaçlarını göz ardı etmeden tasarlıyor ve günlerce özenle emek veriyor. HYS Alışveriş Merkezleri’nin İnegöl’deki üretim fabrikası ile 4 kıta ve 15 ülkeye üretilen mobilyaların satışını gerçekleştiriyor. AR-GE çalışmalarıyla her zaman yenilikleri tasarlıyor ve en iyi şekilde müşterilerine sunuyor.

HYS Alışveriş Merkezi sizler için üretiyor.

 Marka değerlerini tasarım , üretim, ulaşılabilir fiyat ve fiyat-kalite performansına uygun ürün gamı üzerinde kuran HYS Alışveriş Merkezleri Kendi özel koleksiyonları dışında, binlerce seçilmiş tamamlayıcı ürün ile hayalinizdeki mükemmel evi tasarlamanızı sağlıyor.

22’ye ulaşan Güney Marmara’daki Mağazaları, 690 çalışanı, büyük bir lojistik ağı ile 1986’dan beri evinin her ihtiyacını HYS Alışveriş Merkezlerinden karşılayan binlerce müşterisine ulaşılabilir en uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarını sağlıyor.

Evinize dair tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz HYS Mağazaları güler yüzlü ve deneyimli satış personelleriyle ihtiyacınıza göre sizi bilgilendiriyor. Ziyaretine gelen her misafirini sevgiyle kucaklıyor ve karşılıyor.

HYS Güney Marmara’nın bir ucundan öteki ucuna mağazalarıyla hizmet verirken , dijital platformlarıyla da her an yanınızda yer alıyor. On binlerce ürün çeşidiyle internet sitesi, instagram hesabı, mobil uygulama ve daha birçok alanda geliştirilen projelerle sizlere hizmet veriyor. Fiziksel mağaza sayıları her geçen gün artarken dijital alanda da en iyi olmayı hedefliyor.

Vizyonumuz

Faaliyet alanımızdaki profesyonel yeterliliğimizle; müsterisine değer yaratan, güvenilir ve tercih edilen, perakende sektörünün lideri olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayıp, onlara yakın, keyifli ve değer katan bir alışveriş deneyimi sunmaktır.