Evden Peşinatsız Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş


 EVDEN ÇIKMADAN HİÇ PEŞİNATSIZ KREDİ KARTSIZ TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ SİSTEMİ NEDİR ?HYS Mağazacılık A.Ş tarafından Banka Kredisiz, Kredi Kartsız alışveriş imkanı veren sistem Banka kredisi değildir. 

Sistem sadece evinizden whatsapp hattımız üzerinden yaptığınız alışverişlerde kullanılabilir olacaktır. Evinizden çıkmadan ve hiç peşinat vermeden whatsapp üzerinden görüntülü olarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Biz alışveriş kaydınızı oluşturduktan sonra gerektiği durumda müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçebilir. Ardından ürününüz sözleşme ile birlikte HYS Lojistik personeli tarafından evinize getirilir.EVDEN ÇIKMADAN HİÇ PEŞİNATSIZ KREDİ KARTSIZ TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ SİSTEMİ BANKA KREDİSİ DEĞİLDİR.


Her ne kadar veri kaynaklarından topladığı bilgileri akıllı algoritması ile finansal skor kartına dönüştüyor ve risk raporu sunuyor olsa da www.hysavm.com whatsapp hattı üzerinden yapacağınız işlemde bir Banka Kredisi çekmezsiniz. Bu sayede banka kredi limitleri dolmaz, Kredi Kartı limitleri boşuna tükenmez. Ödeme gecikmeleri durumunda da KKB Puanı olumsuz etkilenmez.